Strategia

JAK ZREALIZOWAĆ CELE BIZNESOWE DZIĘKI SMART LEARNING?

Zmiany technologii, globalny rynek czy indywidualizacja potrzeb klienta powoduje, że osoby pracujące w firmach opartych na wiedzy wymagają ciągłego uczenia się, a standardowe 40 godzin w roku już na to nie wystarcza.

Kluczem jest zrozumienie potrzeb odbiorców!


Bardzo chcą zdobywać nową wiedzę i umiejętności, ale tylko, jeśli pomagają one rozwiązać konkretne problemy lub zmierzyć się z wyzwaniami.


Nie czują się zobowiązani, aby się uczyć od pracodawcy, tak jak miało to miejsce kiedyś, gdy chodzili do szkoły, ale wiedzą, że ciągły rozwój jest konieczny


Nie mają czasu i są ciągle bardzo zajęci, więc muszą otrzymać wiedzę w przystępny sposób i wtedy, gdy mają szansę z niej skorzystać


Coraz częściej komunikują się za pomocą nowoczesnych narzędzi, więc wszystko, co stare szybko ich nudzi


Dzięki mediom społecznościowym czują, że wiedza może być inspirująca, a rozwój zawodowy nie musi być nudny i gotowi są poświęcić na to swój prywatny czas


Smart Learning opiera się na 3 filarach


 
 
 
 

Zamieniamy wiedzę, którą posiada firma na elastyczne narzędzia edukacyjne. Dzięki dedykowanej platformie Smart learningowej docieramy do każdego, bez względu na ograniczenia charakterystyczne dla skomplikowanych systemów LMS.


Dopasowanie struktury przekazu wiedzy pod względem grupy docelowej, wyboru treści, formy czy kolejności zdarzeń ma kluczowe znaczenie dla realizacji celu. Wykorzystanie Smart Learning gwarantuje mierzalny efekt w postaci zaangażowanych promotorów sukcesu.

Inspirująca platforma web 3.0
dla różnych grup użytkowników


Obsługa wszystkich formatów multimedialnych


Dostosowana dla odbiorców wewnętrznych i zewnętrznych


Prosta, samodzielna administracja użytkownikami, treściami i programami rozwoju


W pełni konfigurowalna struktura działów i tematyk


Wbudowane mechanizmy grywalizacji


Dostępna na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych


Smart Learning to metodyka wykorzystania kilkunastu nowoczesnych formatów edukacyjnych do kreowania efektywnych kursów (m.in.)


 

Zakres wsparcia:


 

Doradztwo procesu Smart Learningowego

 

Przygotowanie i realizacja planu Smart Learning


Grywalizacja i benefity


Promocja i rekrutacja grup uczestników

Generowanie leadów biznesowych

Ewaluacja


 
Buy now