ZLEĆ PRODUKCJĘ W CAŁOŚCI

Jeśli nie masz czasu lub doświadczenia, razem z naszymi
ekspertami pomożemy Ci w stworzeniu kursu od A do Z, w tym realizacji potrzebnych formatów, które wkomponujemy w Twój kurs lub wykorzystasz je do generowania leadów. 


Praca nad koncepcja produktu

Wspólnie przygotujemy koncepcję finalnego produkt, w tym określimy target, model biznesowy, warianty i politykę cenowa.

Scenariusz szkolenia

Przygotujemy szczegółowy plan Twojego kursu wraz z określeniem elementów składowych i niezbędnych do jego powstania. Wspólnie zbudujemy dokładny szkielet lekcji oraz ćwiczeń.

Materiały graficzne

Wspólnie z naszym grafikiem przygotujemy dla Ciebie cała paczkę niezbędnych materiałów graficznych, które wykorzystasz w swoim kursie.

Nagrania wideo/audio

Nagraj materiały multimedialne w profesjonalnej przestrzeni Digital Knowledge Village, my a następnie zajmiemy się ich montażem.

Inne formaty lekcji

Nasz producent zadba i przygotuje wszystkie formaty, których użyjesz w swoim kursie.

Umieszczenie kursu na platformie

Twój kurs zostanie umieszczony na platformie skonfigurowanej według Twoich potrzeb. Dzięki czemu zaoszczędzisz czas i będziesz mógł skupić się na jego sprzedaży od razu.

Profesjonalna przestrzeń digitalizacji wiedzy

Posiadamy własne i doskonale wyposażone zaplecze produkcyjne Digital Lab znajdujące się w warszawskim Digital Knowledge Village. DKV to dobrze wyposażone technologicznie przestrzenie, w tym studio eventowe, które ma 330 mkw powierzchni i 7 m wysokości, studia digitalizacji wiedzy, 4 studia nagraniowe, studio selfpublisher oraz VR Lab. Dysponujemy ponad 100 jednostkami sprzętowymi gotowymi do pracy nad Twoim kursem, bez limitów infrastruktury.

Zespół realizatorów

Nie musisz mieć doświadczenia z branży szkoleniowej czy świata digital, aby zrealizować swój kurs. Pomożemy Ci zrealizować każdy pomysł.

Wiele możliwości

W zależności od posiadanego doświadczenia, możesz zrealizować kurs samodzielnie wykorzystując przestrzeń Digital Lab lub zlecić jego całkowitą realizacje nam.

Naszaprzestrzeń

Powiedz nam czego potrzebujesz

Opisz nam swoje potrzeby, a my postaramy się odpasować odpowiednie rozwiązanie. Chętnie także skonsultujemy twój projekt kursu i doradzimy, jak osiągnąć maksymalny efekt przy optymalnym nakładzie.Jaki jest główny cel kursu?

Który to Twój kurs online?

Z czego ma składać się kurs?
z materiałów wideoz artykułówtestów / quizówzałączników (pdf, doc, xls)modułów SCORM / Tin Can (x API)podcastów / e-bookówlekcji VR/AR/360webinariów / transmisji livekonsultacji (f2f, telefoniczne)warsztatów / konferencjiinteraktywnych ćwiczeńanimacji / infografik

W jakim czasie uczestnik ma skończyć kurs?