Wszystko, czego potrzebujesz,
aby produkować i sprzedawać kursy online


TWORZENIE KURSU ONLINE

ZOBACZ MOŻLIWOSCI

NARZĘDZIA MARKETINGOWE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

EFEKTYWNA SPRZEDAŻ

POZNAJ SZCZEGÓŁY
Szkolenia otwarte

Podstawowa forma współpracy

Smart Learning Basic to główna forma współpracy bez opłat i abonamentów. Nie płacisz nic za założenia konta, a rozliczamy się tylko za opłaconą transakcję w wysokości 20%. W zamian otrzymujesz od nas w pełni funkcjonalną platformę, wsparcie konsultanta, który pomoże Ci wdrożyć Twój kurs oraz obsługę sprzedaży i rozliczeń kursanta.


ZAŁÓŻ KONTO
Szkolenia otwarte

Jeśli szukasz platformy dla swojej firmy lub tworzysz szkolenia zamknięte,
skontaktuj się z nami, aby otrzymać dedykowaną ofertę

Platforma

Możliwości platformy

Micro-Learning

Wykorzystując wiele krotkich formatów, możesz ułożyć swój kurs według ich funkcji - inspiracji, dostarczania wiedzy, sprawdzania jej aktywizowania oraz nagradzania. Atomizacja sprawia, że proces przekazywania wiedzy staje się przyjemniejszy i bardziej wartościowy.

Wieloformatowość

Wierzymy, że dobry kurs to coś więcej niż wideo i artykuły, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 70 formatów lekcji w 11 kategoriach, które możesz wykorzystać do budowy swojego produktu. Dzięki temu lepiej dostosujesz treść do danego celu i do potrzeb odbiorcy.

Interaktywność

Wykorzystuj nowe technologie w swoich szkoleniu i nie pozwól kursantom na nudę. Masz do wyboru wiele nowych formatów - ponad 60 różnych ćwiczeń interaktywnych, również VR, AR czy 360.

Płatności i reklamacje

Obsługujemy całościowo proces sprzedaży, rozliczeń od płatności, wystawienie faktury, po reklamację. Ty możesz skoncentrować się na sprzedaży i budowaniu swojej marki.

Formularze

Koniec ze skomplikowanym tworzeniem sklepów internetowych i formularzy. Korzystaj i implementuj na swojej stronie gotowe formularze sprzedażowe i marketingowe.

Raporty sprzedaży

Od dziś możesz analizować rozbudowane raporty z najważniejszymi danymi sprzedaży Twoich kursów w jednym miejscu.

Blended Learning

Wykorzystując blended learning, możesz skuteczniej aktywizować swoich kursantów i efektywniej przekazywać swoją wiedzę. Pomożemy Ci zoptymalizować efekt uwzględniając zarówno aktywność przed ekranem komputera czy smartfona, jak i realny kontakt z drugim człowiekiem.

Indywidualizacja treści

Chcesz, aby kurs dostosowany był do indywidualnych potrzeb poszczególnych kursantów? W każdym momencie możesz go spersonalizować. Twoi klienci to docenią, a Ty zbudujesz jego wartość kursu na rynku.

Monitoring użytkowników

Zbieraj dane wszystkich odwiedzających Twoje strony i kursu. Śledź ścieżki przejścia i przyznawaj punkty za ich aktywność.

VR, AR, 360

Nowe technologie
w e-learningu

Badania naukowe pokazują, że osoby przebywające 
w rzeczywistości wirtualnej są w stanie przyswoić około 50% więcej informacji, niż gdyby przyswajali je w tradycyjny sposób. Wykorzystując zatem VR, AR i 360 w edukacji możemy znacznie skuteczniej angażować widza, co przekłada się na lepsze zrozumienie i zapamiętanie tematu.