Wszystko, czego potrzebujesz,
aby produkować i sprzedawać kursy online


TWORZENIE KURSU ONLINE

MARKETING I SPRZEDAŻ

KURSANTOCENTRYZM

Szkolenia otwarte

Podstawowa forma współpracy

Smart Learning Basic to główna forma współpracy bez opłat i abonamentów. Nie płacisz nic za założenia konta, a rozliczamy się tylko za opłaconą transakcję w wysokości 20%. W zamian otrzymujesz od nas w pełni funkcjonalną platformę, wsparcie konsultanta, który pomoże Ci wdrożyć Twój kurs oraz obsługę sprzedaży i rozliczeń kursanta.


ZAŁÓŻ KONTO
Szkolenia zamknięte

Jeśli szukasz platformy dla swojej firmy lub tworzysz szkolenia zamknięte,
skontaktuj się z nami, aby otrzymać dedykowaną ofertę

Platforma

Możliwości platformy

Micro-Learning

Wykorzystując wiele krotkich formatów, możesz ułożyć swój kurs według ich funkcji - inspiracji, dostarczania wiedzy, sprawdzania jej aktywizowania oraz nagradzania. Atomizacja sprawia, że proces przekazywania wiedzy staje się przyjemniejszy i bardziej wartościowy.

Wieloformatowość

Wierzymy, że dobry kurs to coś więcej niż wideo i artykuły, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 70 formatów lekcji w 11 kategoriach, które możesz wykorzystać do budowy swojego produktu. Dzięki temu lepiej dostosujesz treść do danego celu i do potrzeb odbiorcy.

Interaktywność

Wykorzystuj nowe technologie w swoich szkoleniu i nie pozwól kursantom na nudę. Masz do wyboru wiele nowych formatów - ponad 60 różnych ćwiczeń interaktywnych, również VR, AR czy 360.

Płatności i reklamacje

Obsługujemy całościowo proces sprzedaży, rozliczeń od płatności, wystawienie faktury, po reklamację. Ty możesz skoncentrować się na sprzedaży i budowaniu swojej marki.

Formularze

Koniec ze skomplikowanym tworzeniem sklepów internetowych i formularzy. Korzystaj i implementuj na swojej stronie gotowe formularze sprzedażowe i marketingowe.

Raporty sprzedaży

Od dziś możesz analizować rozbudowane raporty z najważniejszymi danymi sprzedaży Twoich kursów w jednym miejscu.

Blended Learning

Wykorzystując blended learning, możesz skuteczniej aktywizować swoich kursantów i efektywniej przekazywać swoją wiedzę. Pomożemy Ci zoptymalizować efekt uwzględniając zarówno aktywność przed ekranem komputera czy smartfona, jak i realny kontakt z drugim człowiekiem.

Indywidualizacja treści

Chcesz, aby kurs dostosowany był do indywidualnych potrzeb poszczególnych kursantów? W każdym momencie możesz go spersonalizować. Twoi klienci to docenią, a Ty zbudujesz jego wartość kursu na rynku.

Monitoring użytkowników

Zbieraj dane wszystkich odwiedzających Twoje strony i kursu. Śledź ścieżki przejścia i przyznawaj punkty za ich aktywność.

VR, AR, 360

Nowe technologie
w e-learningu

Badania naukowe pokazują, że osoby przebywające 
w rzeczywistości wirtualnej są w stanie przyswoić około 50% więcej informacji, niż gdyby przyswajali je w tradycyjny sposób. Wykorzystując zatem VR, AR i 360 w edukacji możemy znacznie skuteczniej angażować widza, co przekłada się na lepsze zrozumienie i zapamiętanie tematu.