MISJA

Zapewnienie wartości szkoleń digitalowych

Metodologia Smart Learning oraz Platforma powstała z myślą o osobach, które posiadają unikalną wiedzę i chcą się nią dzielić, szukają możliwości skalowania swojego biznesu, zarobkowania w sposób oderwanych do miejsca czy terminu utworzenia grupy, jak ma to miejsce w przypadku szkoleń stacjonarnych.

Oferta jest kierowana do firm i osób, które mają już doświadczenie w tworzeniu kursów, jednak poszukują usługi kompleksowej i innowacyjnej, dzięki której będą mogli dostarczać wartościowe szkolenia swoim klientom w porównywalnych cenach i efektach do szkoleń tradycyjnych.

Narzędzie ma również ułatwiać proces wchodzenia na rynek distance learningu osobom, które do tej pory dzieliły się swoją wiedzą np. poprzez social media, blogi, jednak nie posiadały odpowiednich narzędzi i doświadczenia, aby tworzyć wartościowe kursy oraz monetyzować swój traffic.

Podstawową przewagą platformy, jest nacisk położony na doświadczenia endusera, co jest zupełnie nowym podejściem na rynku. Dostarczamy twórcom narzędzie, które nie tylko ułatwia ich pracę, ale również dostarcza wyjątkowych wrażeń kursantowi od pierwszego kontaktu, co zapewnia wysoka rekrutacje, jego zaangażowanie w trakcie realizacji, niski churn oraz faktyczne pozyskanie wiedzy i umiejętności.

DOŚWIADCZENIE

Poznaj nasze doświadczenie

Jako Digital Knowledge Village jedni z pierwszych w Polsce, wprowadzaliśmy webinary i transmisje online. Rezultaty naszej pracy można znaleźć w 19 krajach, a w sumie mamy na koncie prawie 3 tysiące realizacji. Teraz nasze doświadczenie możesz wykorzystać w Smart Learning!


12

lat aktywnej obecności na rynku digital learning

19

krajów do których dotarły nasze produkty

400

ekspertów skorzystało z naszej wiedzy i usług

3000

realizacji wykonanych dla naszych klientów

EKOSYSTEM

Zajmujemy się cyfryzacją i dystrybucją wiedzy.

Działamy zespołowo! W naszej rodzinie znajdują się podmioty wyspecjalizowane w dziedzinach digital marketingu & e-learning. Na co dzień dostarczamy klientom usługi, które wyróżnia nowoczesność i najwyższa jakość. Wspólnie pracujemy nad Twoim sukcesem. Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy zrobić dla Twojego biznesu!

Digital Space

Tworzymy cyfrowe i hybrydowe odpowiedniki eventów, konferencji, szkoleń i warsztatów.

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ

Digital Knowledge Village

Centrum Nowych Technologii z kreatywnymi i przyjaznymi przestrzeniami eventowymi i szkoleniowymi.

ZOBACZ DKV

Digital Knowledge Cluster

Współpraca z najlepszymi firmami z naszej branży i tworzenia nowej jakości usług oraz produktów.

Poznaj szczegóły
POZNAJ NAS W AKCJI

Realizacje

ZESPÓŁ

Profesjonalny zespół ekspertów