WSPARCIE

Poznaj metodykę Smart Learning

Zapewnimy Ci kompleksowe podejście do budowania Twojego produktu w metodyce Smart Learning, poprzez materiały edukacyjne oraz doradztwo na każdym etapie i warsztaty z ekspertami.

Do Twojej dyspozycji, na każdym etapie współpracy mamy metodyków, producentów, realizatorów, a nawet mentorów biznesowych, którzy pomogą Ci od początku do końca w stworzeniu wartościowych kursów online.

ZOBACZ JAK MOŻEMY CI POMÓC
METODYKA

Działaj metodycznie

Pracuj w oparciu o formaty i narzędzia dostosowane do odpowiednich celów nauczania. Szkolenie on-line, to nie jest zbitka przypadkowych treści nagranych telefonem. To odpowiednio przygotowany scenariusz, który uwzględnia zarówno predyspozycje Twórcy, stronę techniczną zagadnienia jak i utrzymanie kontaktu z uczestnikiem przekazując mu wiedzę, inspirując, sprawdzając lub nagradzając w odpowiednim momencie.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

Atomizacja

Micro learning

Udział w szkoleniu, które składa się z dużych bloków jest trudne, dlatego kursy wykorzystujące metodologię Smart Learning, składają się z kilkudziesięciu elementów ułożonych w moduły, które inspirują, dostarczają wiedzę, sprawdzają ją oraz nagradzają.

Atomizacja sprawia, że proces przekazywania wiedzy staje się przyjemniejszy i bardziej wartościowy dla Twojego kursanta. Wykorzystując wiele krótkich formatów, możesz ułożyć swój kurs według ich funkcji.

Blended learning

Mieszaj i łącz formaty

Szkolenia, które wykorzystują blended learning będą dla kursanta bardziej efektywne. Dzięki nim możesz skuteczniej aktywizować swoich odbiorców, będą mieli okazję poznać Cię lepiej, wymienicie się spostrzeżeniami czy skonsultujecie problem. Efektywność na pewno nie jest mniejsza niż tradycyjne szkolenia w sali, a oboje zyskujecie dużą swobodę.

Pomożemy Ci zoptymalizować efekt uwzględniając zarówno aktywność przed ekranem komputera czy smartfona, jak i realny kontakt z drugim człowiekiem.

WARTOśĆ

Zbuduj wartość kursu

Szkolenie on-line, to nie jest zbitka przypadkowych treści nagranych telefonem - to scenariusz, który uwzględnia zarówno predyspozycje Twórcy, strony techniczne zagadnienia jak i utrzymuje kontakt z uczestnikiem. To również reakcja na jego potrzeby i dostosowanie kursu do indywidualnych potrzeb poszczególnych kursantów.

Wierzymy, że produkty online mogą konkurować jakością i ceną ze szkoleniami stacjonarnymi, dlatego poznaj nowy sposób edukacji, dzięki któremu dostarczysz podobne lub lepsze doświadczenia, niż szkolenia stacjonarne. Twoi klienci to docenią, a Ty zbudujesz jego wartość kursu na rynku.

WSPÓŁPRACA

Poznaj trzy możliwości współpracy

CAŁODNIOWY WARSZTAT 

To propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz w ciagu 1 dnia opracować strukturę i zawartość kursu, koncepcje finalnego produktu wraz z polityką cenową, założeniami strategii marketingowo – sprzedazowej, a także sprobować swoich sil przed kamera w profesjonalnym studio nagrań. Po warsztacie otrzymasz również pakiet podstawowych grafik.

ZAMÓW WARSZTAT

PAKIET KONSULTACJI

Smart Learning Expert to abonament, w ramach którego otrzymujesz pakiet 10 lub 30 godzin, które możesz wykorzystać w ciągu określonego czasu na wybrane usługi, takie jak konsultacje z metodykiem Smart Learning, konsultantem, który pomoże Ci umiesić kurs na platformie czy dostępem do selfstudia, w którym nagrasz kurs.

ZAMÓW PAKIET GODZIN

BAZA WIEDZY

Nasze doświadczenie przy organizacji szkoleń oraz podczas ich digitalizacji , pozwoliło nam na stworzenie autorskiej metodyki Smart Learning. Wszyscy twórcy, którzy chcą tworzyć swoje wartościowe i efektywne kursy, po założeniu konta na platformie Smart Learning, otrzymują dostęp do naszej bazy wiedzy, kursów oraz opracowanych narzędzi, które pomogą w ich tworzeniu. 

załóż konto