WSPARCIE

Poznaj metodykę Smart Learning

Zapewnimy Ci kompleksowe podejście do budowania Twojego produktu w metodyce Smart Learning, poprzez materiały edukacyjne oraz doradztwo na każdym etapie i warsztaty z ekspertami.

Do Twojej dyspozycji, na każdym etapie współpracy mamy metodyków, producentów, realizatorów, a nawet mentorów biznesowych, którzy pomogą Ci od początku do końca w stworzeniu wartościowych kursów online.

METODYKA

Działaj metodycznie

Pracuj w oparciu o formaty i narzędzia dostosowane do odpowiednich celów nauczania. Szkolenie on-line, to nie jest zbitka przypadkowych treści nagranych telefonem. To odpowiednio przygotowany scenariusz, który uwzględnia zarówno predyspozycje Twórcy, stronę techniczną zagadnienia jak i utrzymanie kontaktu z uczestnikiem przekazując mu wiedzę, inspirując, sprawdzając lub nagradzając w odpowiednim momencie.

SPRAWDZ JAK MOŻEMY CI POMÓC

Atomizacja

Drobne i łatwo przyswajalne fragmenty

Atomizacja sprawia, że proces przekazywania wiedzy staje się przyjemniejszy i bardziej wartościowy dla Twojego kursanta. Wykorzystując wiele krótkich formatów, możesz ułożyć swój kurs według ich funkcji - inspiracji, dostarczania wiedzy, sprawdzania jej oraz nagradzania.

Blended learning


Łączymy ze sobą formaty klasyczne i cyfrowe

Wykorzystując blended learning, możesz skuteczniej aktywizować swoich kursantów i efektywniej przekazywać swoją wiedzę. Pomożemy Ci zoptymalizować efekt uwzględniając zarówno aktywność przed ekranem komputera czy smartfona, jak i realny kontakt z drugim człowiekiem.

WARTOśĆ


Zbuduj wartość kursu

Wierzymy, że produkty online mogą konkurować jakością i ceną ze szkoleniami stacjonarnymi, dlatego budujemy je, aby były wartościowe dla użytkowników i warte swojej ceny. Poznaj nowy sposób edukacji, który dostarczy Ci podobne lub lepsze doświadczenia niż szkolenia
stacjonarne.

WSPÓŁPRACA

Poznaj dwie możliwości współpracy

WARSZTAT SMART LEARNING

To propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz w ciagu 1 dnia opracować strukturę i zawartość Twojego kursu, koncepcje finalnego produktu wraz z polityką cenową, strategie marketingowo – sprzedazową, a także sprobować swoich sil przed kamera w profesjonalnym studio nagrań.

ZAMÓW WARSZTAT

SMART LEARNING EXPERT

Smart Learning Expert to abonament, w ramach którego otrzymujesz pakiet 10 lub 30 godzin, które możesz wykorzystać w ciągu określonego czasu na wybrane usługi, takie jak konsultacje z metodykiem czy konsultantem, który pomoże Ci umiesić kurs na platformie.

ZAMÓW PAKIET GODZIN