Metodyka Smart Learning

Zapewnimy Ci kompleksowe podejście do budowania Twojego produktu w metodyce Smart Learning w oparciu o nowoczesną platformę LMS. Dzięki temu uzyskujemy wydajny proces, który zapewnia wysoką marżę. Do Twojej dyspozycji, na każdym etapie współpracy mamy metodyków, producentów, realizatorów, a nawet mentorów biznesowych, którzy pomogą Ci od początku do końca w stworzeniu wartościowych kursów online.

Krok 1. Analiza potencjału tematu

Wspólnie z naszymi ekspertami przeanalizujemy potencjał biznesowy Twojego kursu. Rozpoczynamy od określenia Twojego potencjalnego kursanta i dobrze analizujemy jego potrzeby. Stanowi to klucz do opracowania adekwatnego produktu edukacyjnego. Sprawdzamy wielkość rynku i Twoją konkurencję. Razem przechodzimy proces od pomysłu do rozwiązania, opracowując strategię Twojego biznesu online.

WYPEŁNIJ BRIEF

Krok 2. Projektowanie kursu

Wiesz już kto jest adresatem Twojego kursu, teraz czas na określenie celu i programu. Razem z naszym metodykiem przygotujesz plan swojego kursu, uwzględniając odpowiednie narzędzie edukacyjne, tak aby Twój kurs był ciekawy dla kursantów i realizował postawione cele dydaktyczne.

ZAPROJEKTUJ Z NAMI SWÓJ KURS

Krok 3. Testowaniei próby kamerowe

Aby przygotować efektywny i efektowy produkt musisz być dobrze przygotowany. Oko kamery wyłapie nawet minimalne niedociągnięcia, dlatego też zaprosimy Cię do naszego profesjonalnego studia nagrań na próby kamerowe. Pod okiem doświadczonych realizatorów sprawdzisz się, dostaniesz trafne wskazówki i wspólnie dobierzemy właściwe studio i ścieżkę realizacji.

POZNAJ NASZE STUDIA

Krok 4. Scenariusz kursu i harmonogram

Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, masz wiedzę i kompetencje dydaktyczne. My mamy doświadczenie w opracowywaniu szczegółowych scenariuszy kursów online i harmonogramu realizacji. Opracujemy wspólnie program z didaskaliami, dobierzemy właściwe formaty treści, abyś miał lekkość w przygotowaniach, a Twoi kursanci w komfortowych warunkach przyswajali wiedzę.

WYCEŃ REALIZACJĘ KURSU

Odpowiedni dobór formatów

Wierzymy, że dobry kurs to coś więcej niż wideo i artykuł. Dlatego też w platformie Smart Learning możesz wykorzystać ponad 70 zatomizowanych formatów podzielonych na 11 kategorii do tworzenia swoich produktów e-learningowych. Dzięki nim zbudujesz kursy, które mogą być porównywalne do szkoleń tradycyjnych zarówno efektywnością, jak i ceną.

Edukowanie

np: Interaktywne wideo
Artykuł
Materiał VR/AR
Podcast
Webinar

Inspirowanie

np: Konsultacja online
Infografika
Webinarium
Animacja
Podcast

Weryfikowanie

np: Quiz
Test
Card sorting
Drag & Drop
Ćwiczenie VR

Nagradzanie

np: Raport
E-book
Konsultacja
Konferencja
Warsztat online

Poznaj dwie możliwości współpracy

WARSZTAT SMART LEARNING

To propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz w ciagu 1 dnia opracować strukturę i zawartość Twojego kursu, koncepcje finalnego produktu wraz z polityką cenową, strategie marketingowo – sprzedazową, a także sprobować swoich sil przed kamera w profesjonalnym studio nagrań.

SMART LEARNING EXPERT

Smart Learning Expert to abonament, w ramach którego otrzymujesz pakiet 10 lub 30 godzin, które możesz wykorzystać w ciągu określonego czasu na wybrane usługi, takie jak konsultacje z metodykiem czy konsultantem, który pomoże Ci umiesić kurs na platformie.