NA START

Podstawą Twojego działania w platformie Smart Learning, jest Pakiet Basic. Każde utworzone konto opiera się właśnie na nim. W ramach niego, możesz bezpłatnie korzystać ze wszystkich funkcjonalności Platformy – umieszczać kursy online, tworzyć formularze sprzedażowe oraz marketingowe, przeglądać raporty zdarzeń, monitorować zachowania użytkowników. Pobieramy opłatę jedynie i dopiero wtedy, gdy dochodzi do udanej transakcji sprzedaży Twojego kursu.

 

__________________________________________________________________________________________________

W zależności od swoich potrzeb, do pakietu Basic możesz dobrać usługi dodatkowe.

Pakiet Expert, to dodatkowy abonament dla osób, które potrzebują wybiórczego wsparcia lub dostępu do naszego Studia Selfpublisher. Do wykorzystania masz 10 godzin w jednym miesiącu lub 30 godzin w trzy miesiące, które możesz wykorzystać na:
Mentoring Expert – konsultacje i praca nad Twoim kursem razem z metodologiem
Studio Self Learning – samodzielne korzystania ze specjalnie dostosowanego studia wideo/podcast oraz postprodukcji
Content & LMS Expert – opieka konsultanta w zakresie powstawania treści i obsługi platformy przez konsultanta

Pakiet Concierge dedykowany jest osobom, które chciałby zrobić profesjonalny kurs, niezależnie od posiadanego doświadczenia. W ramach tego pakietu, otrzymasz od nas pełne wsparcie na każdym etapie realizacji kursu – od pomysłu po jego sprzedaż. Nasi metodycy wspólnie z Tobą ułożą program i strukturę kursu, zrealizują go oraz umieszczą na skonfigurowanej wcześniej platformie. Podczas realizacji kursu, masz dyspozycji nasze studia digitalizacji wiedzy w Digital Knowledge Village.

Szczegółowe porównanie znajdziesz na stronie smartlearning.eu/cennik

Posiadanie strony internetowej tzw. landing page jest wskazane do prezentacji oferty kursu oraz do jego sprzedaży.

Korzystając z platformy Smart Learning otrzymujesz pakiet narzędzi marketingowo sprzedażowych, które umożliwią Ci prowadzenie skutecznych działań. Dzięki nim, możesz śledzić zachowania na stronie użytkowników, przyznawać im za to punkty (scoringi) i aktywizować do zakupu Twojego kursu. Ponadto przygotowaliśmy specjalne formularze sprzedaży, dzięki którym będziesz mógł od razu zacząć sprzedaż swojego kursu.

Formularze sprzedaży przygotowaliśmy tak, abyś mógł prowadzić sprzedaż poprzez różne strony/serwisy/portale. W Twoich rękach jest nawiązanie z nimi współpracy i ustalenie modelu biznesowego. To działanie może przyczynić się do wzrostu zainteresowania Twoimi kursami online. Implementacja jest bardzo prosta, a w każdym momencie będziesz mógł skorzystać z pomocy naszego konsultanta.

Posiadanie własnej firmy nie jest konieczne, aby móc sprzedawać własne kursy online we współpracy ze Smart Learning.
Wielu Twórcą boryka się z tym problemem, nie mogąc digitalizować wiedzę, na której będą zarabiać. W Smart Learning Twórca skupia się na przygotowaniu kursu ze wsparciem naszych Ekspertów. Obsługą prawno-księgową oraz procesem reklamacji zajmuje się biuro obsługi klienta i księgowość Smart Learning. Rozliczanie miesięcznych dochodów następuje na podstawie faktury lub umowy cywilno-prawnej i wystawionego rachunku.

Pakiet Smart Learning Basic to podstawowa i najprostsza forma współpracy w modelu RevShare. W ramach tego pakietu możesz bezpłatnie korzystać ze wszystkich funkcji platformy. Pobieramy opłatę w wysokości 20 % dopiero wtedy, gdy dochodzi do udanej transakcji sprzedaży Twojego kursu. Do Pakietu Smart Learning Basic w każdej chwili możesz dobrać usługi dodatkowe.

W pakiecie Smart Learning Expert otrzymujesz abonament czasowy na usługi typu: konsultacje z metodykiem e-learning, korzystanie ze Studia SelfPublisher, wsparcie konsultanta przy obsłudze platformy.

Pakiet Smart Learning Concierge to kompleksowa usługa, dzięki której przy pełnym wsparciu przeprowadzimy Cię przez proces tworzenia kursu po jego sprzedaż. W ramach pakietu
otrzymujesz:
– pracę z metodykiem, który przygotuje z Tobą kurs
– dostęp do profesjonalnego studia wideo i podcast
– niezbędne usługi lektora, grafika czy makijażystki
– konsultanta, który umieści Twój kurs na platformie oraz skonfiguruje narzędzia sprzedażowe i leadowe.

Działamy na rynku od kilkunastu lat – posiadamy odpowiednią wiedzę, doświadczenie i zasoby, aby efektywnie i efektownie digitalizować wiedzę.

Ponad 12 lat aktywnie uczestniczymy na rynku digital learning. W ramach naszego programu wsparcia polskich startupów w ciagu ostatnich 2 lat zrealizowaliśmy ponad 120 projektów mających na celu przygotowanie edukatorów do projektowania i sprzedaży własnych kursów online. Nasze zasoby stanowią eksperci z różnych dziedziny, w tym: socjologii, andragogiki, metodyki distance learning, realizacji audio-wideo i in.

PLATFORMA

Wierzymy, że dobry kurs to coś więcej niż wideo i artykuły, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 20 formatów, które możesz wykorzystać do budowy swojego produktu i publikować na platformie Smart Learning.

Wykorzystując wiele formatów, możesz ułożyć swój kurs według ich funkcji:
– dostarczania wiedzy, gdzie wykorzystasz interaktywne wideo, artykuły, materiały VR/AR,
– inspiracji, gdzie posłużysz się infografikami, webinariami, animacjami i podcastami,
– sprawdzania wiedzy, do tego posłużąc Ci formaty takie jak quizy, testy, card sorting, ćwiczenia VR,
– nagradzania, tu wykorzystaj raport, e-book, konsultacje, warsztaty online.

Dzięki atomizacji, proces przekazywania wiedzy staje się przyjemniejszy i bardziej wartościowy.

Natomiast wykorzystując blended learning, możesz skuteczniej aktywizować swoich kursantów i efektywniej przekazywać swoją wiedzę, mieszając formaty online z klasycznymi metodami. Dzięki temu zmaksymalizujesz przeżycia Kursantów przy jednoczesnym zachowaniu skalowalności.

Twórca czy Kursant potrzebuje jedynie laptopa z przeglądarką i dostęp do interentu.
Platforma Smart Learning łączy w sobie systemy obsługi kursów, kursantów, generowania ćwiczeń interaktywnych, quizów i testów oraz grywalizacji. Ponadto zawiera system marketingowe, sprzedażowe, księgowości, hostowania przestrzeni dyskowej.
Oznacza to, że wszystko jest zlokalizowane w jednym miejscu, co zapewnia Twórcy komfort w tworzeniu kursów i ich sprzedaży.

Monitorowanie postępów w edukacji Kursantów to podstawa platformy Smart Learning. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu Twórca może skutecznie czuwać nad procesem edukacji oraz może reagować na dodatkowe potrzeby swoich Kursantów i personalizować ich proces edukacyjny. Zależy nam na tym, aby Kursanci mogli w pełni rozwijać się i poszerzać swoją wiedzę, dlatego nasza platforma poznaje ich sposób uczenia się, aby dostosować się do ich preferencji.

Każdy kurs spoza jest kompatybilny z platformą SmartLearning. Dodatkowo możesz wzbogacić swój kurs o nowe formaty treści, niespotykane powszechnie w innych platformach. Masz do dyspozycji inetaktywne wideo, quizy, testy, webinaria, warsztaty, lekcje w wirtualnej rzeczywistości i wiele innych. Dzięki temu nauka staje się bardziej efektywna, a Twój kurs może zwiększyć swoją wartość również biznesową. 

Twój czas jest cenny, dlatego na platformie Smart Learning w jednym miejscu masz wszystko czego potrzebujesz, aby prowadzić skuteczne działania marketingowe i sprzedażowe.

Platformę Smart Learning wyposażyliśmy w narzędzia, dzięki którym będziesz mógł zbierać wszystkie informacje o aktywności swoich użytkowników i kursantów, przeglądać zaawansowane raporty, korzystać z gotowych formularzy czy wysyłać powiadomienia do użytkowników.
Poniżej opisujemy Ci narzędzia i ich funkcje, będące do Twojej dyspozycji:

PROCES SPRZEDAŻY
Dla Twojej wygody obsługujemy proces sprzedaży – od płatności po wysłanie faktury i obsługę klienta.

FORMULARZE
Przygotowaliśmy gotowe formularze sprzedażowe i marketingowe, które możesz implementować na każdej swojej stronie.

MONITORING UŻYTKOWNIKÓW
Nic już nie przeoczysz – zbieraj dane wszystkich odwiedzających Twoje strony i kursu.

SCORINGI I AUTOMATYZACJA
Twórz automatyczne powiadomienia i przyznawaj punkty za aktywność użytkowników.

METODYKA

Rozwiązania, które proponujemy w Smart Learning kierowane są do każdej grupy Twórców od początkujących po zaawansowanych w branży edukacji zdalnej. Na każdym etapie możesz przystąpić do wspłpracy z nami.

Będąc początkującym digital edukatorem otrzymasz od nas pełne wsparcie w procesie przygotowań i powstawania kursu online. Wesprzemy Cię w pomysłach, w projektowaniu programu kursu i w realizacji, wykorzystując do tego m.in. profesnolanje studia nagrań Digital Knowledge Village. Dostęp do narzędzi sprzedażowo-marketingowych platformy umożliwi Ci sprawną analizę zainteresowania i promocję wśród potencjalnych klientów.

Zaawansowanym Twórcom, dzięki innowacyjnej platformie, dajemy możliwość samodzielnego przygotoewania kursów i wejścia na wyższy poziom przygotowywania treści online. W swoim kursie połączą edukację online z klasycznymi metodami, takimi jak warsztaty, konsultacje czy konferencje, tworząc tym samym produkty blended learning. Dzięki temu, kursy będą bardzej wartościowe edukacyjnie i biznesowo.

Metodologia Smart Learning zakłada zarówno możliwość pracy samodzielnej nad własnym kursem, jak również pracy wspartej zespołem ekspertów z dziedziny zdalnej edukacji. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i kompetencji.

Jeśli potrzebujesz wspracia w kontretnych obszarach lub całościowo zespołu Smart Learning możesz liczyć na pomoc:
1. metodyka zdalnej edukacji, z którym przejdziesz proces przygotowania i tworzenia programu kursu i lekcji
2. konsultanta, który umieści Twój kurs na platformie oraz skonfiguruje narzędzia sprzedażowe i leadowe
3. realizatorów audio-wideo z profesjonalnego studia nagrań, którzy nagrają i zmontują materiał do kursu
4. lektorów, animatorów i grafików, którzy przygotują dodatkowe formaty treści do Twojego kursu

W przypadku potrzeby skorzystania z dodatkowych usług masz do dyspozycji pakiety Expert i Consierge.
Wybierając pakiet Expert wykupujesz abonament na 10 lub 30 godzin i wykorzystujesz je na następujące usługi:
– Mentoring Expert – konsultacje i praca nad Twoim kursem razem z metodologiem
– Studio Self Learning – samodzielne korzystania ze specjalnie dostosowanego studia wideo/podcast oraz postprodukcji
– Content & LMS Expert – opieka konsultanta w zakresie powstawania treści i obsługi platformy przez konsultanta

Wybierając pakiet Consierge, masz całościowe wspracie w tworzeniu kursu online.
W ramach pakietu otrzymujesz:
– pracę z metodykiem, który przygotuje z Tobą kurs
– dostęp do profesjonalnego studia wideo i podcast
– niezbędne usługi lektora, grafika czy makijażystki
– konsultanta, który umieści Twój kurs na platformie oraz skonfiguruje narzędzia sprzedażowe i leadowe

Metodologia Smart Learning to podejście do Twórcy i do produkcji kursów online wyróżniająca się w świecie zdalnej edukacji. Kilkanaście lat doświadczeń w edukacji dorosłych i dzieci, liczne projekty badawczo-rozwojowe, dały nam wiedzę jak tworzyć efektywne i efektowne kursy online. Dotarliśmy do 19 krajów z naszymi produkcjami i projektami. Wdrażamy najnowsze technolgie w tym VR/AR/360 do edukacji w ośrodkach akademickich i powszechnie na rynku kursów online.

Metodologia Smart Learning zakłada przygotowanie zatomizowanego kursu online składającego się z wielu adekwatnych formatów treści, aby najpełniej przekazać swoją wiedzę jasno zdefiniowanemu adresatowi. Dodatkowo metodologia Smart zakłada łączenie formatów online z klasycznymi metodami, dzięki czemu możliwe jest skuteczniejsze aktywizowanie kursantów.
Tak przygotowany kurs online w metodologii Smart publikowany jest na naszej platformie, kóra przy wprowadzeniu elementów grywalizacji, motywuje i przeprowadza Kursantów przez zindywizualizowany proces edukacyjny.

Wychodzimy z założenia że kurs online to droga edukacyjna, którą w przyjaznym otoczeniu platformy, przechodzi Kursant, aby zdobyć nowy zawód, nowe umiejętności, aby posiąć lub rozwinąć nowe hobby.

Wbrem pozorom praca z kamerą to trudne wyzwanie dla każdego i wymaga dobrego przygotowania. Próby kamerowe, które są jedną z usług Pakietu Consierge dają nam wiedzę, które z Twoich kompetencji są mocne, a które należy wzmocnić i w jakim zakresie. W przyjaznej atmosferze Studia digitalizacji wiedzy w Digital Knowledge Village otrzymasz porady i wskazówki od specjalisty ds autoprezentacji ułatwiające Ci nagranie wideo do Twojego kursu online.
Możesz zdecydować się na usługi w ramach abonamentu Pakietu Smart Learning Expert i skorzystać w ramach przysługujących Ci godzin z odpowiednio przygotowanego Studia SelfPublisher. Tutaj samodzielnie pracując z kamerą w prosty sposób nagrasz potrzebne materiały wideo.

Produkcja kursu może ograniczyć się tylko do kosztów związanych z Twoim czasem, jeśli skorzystasz z pakietu Smart Learning Basic. Wtedy w swoim domowym studio nagrań opracujesz samodzielnie program kursu i przygotujesz treści, kótre umieścisz na platformie Smart Learning.

Jeśli będziesz potrzebować dodatkowych konsultacji czy Studia SelfPublisher możesz skorzystać z abonamentu na nasze usługi, gdzie 10 h będzie Cie kosztowało 2000 zł a 30 godzin rozłozonych na 3 miesiące to koszt 6000 zł.

Aby spełnić Twoje potrzeby całościowej realizacji kursu przy naszym pełnym wspraciu potrzebujesz Pakietu Smart Learning Consierge, gdzie zaangażujemy nasz cały zespół: metodyka, konsultanta LMS oraz lektorów, grafików, makijażystkę i realizatorów z profesjonalnego studia Digital Knowledge Village. Dzięki temu zrealizujesz kurs wg swoich ustalonych potrzeb. Cena kształtuje się wtedy następująco. pakiet Standard od 8000 zł, pakiet Smart od 14000 zł, pakiet Pro od 20000 zł.